*
Etykiety
Miniaturki dla lalek
(1)
Opinie
(1)
szczotki do włosów
(4)
środa, 23 czerwca 2010
IMIENINOWO – dzwonek do kolekcji Pani Joli
3 komentarze:
Justyna (Sarmatix)
24 czerwca 2010 06:36
Przepiękny!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
kasia2609
27 czerwca 2010 00:21
Podziwiam.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Hania
29 czerwca 2010 09:59
Sliczny!Bardzo przypadl mi do gustu.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Popularne posty
Przepiękny!
OdpowiedzUsuńPodziwiam.
OdpowiedzUsuńSliczny!Bardzo przypadl mi do gustu.
OdpowiedzUsuń