je wyglądają bardzo realistycznie
Ale pychotki :)
Mniam, uwielbiam pianki. Zawsze w Anglii kupowałam takie długaśne za funta:)
Smakowite yoyo :)
Fajne, takie inne :)
jak zwykle ślinka mi leci, kiedy tylko do Ciebie wpadnę ;))
jejku wszysto to takie żywe na tych zdjęciach ja bym połowę zjadła jestem łasuchem słodyczowym
je wyglądają bardzo realistycznie
OdpowiedzUsuńAle pychotki :)
OdpowiedzUsuńMniam, uwielbiam pianki. Zawsze w Anglii kupowałam takie długaśne za funta:)
OdpowiedzUsuńSmakowite yoyo :)
OdpowiedzUsuńFajne, takie inne :)
OdpowiedzUsuńjak zwykle ślinka mi leci, kiedy tylko do Ciebie wpadnę ;))
OdpowiedzUsuńjejku wszysto to takie żywe na tych zdjęciach ja bym połowę zjadła jestem łasuchem słodyczowym
OdpowiedzUsuń