Ciekawy pomysł :-)
Super babeczka! Tak realistycznie wygląda. Pieczona czy gotowana?kateandhandmade.blogspot.com
Przecież babeczki się piecze :P Pozdrawiam
Pudełeczko, jak pudełeczko, ale ta babeczka...
Ciekawy pomysł :-)
OdpowiedzUsuńSuper babeczka! Tak realistycznie wygląda. Pieczona czy gotowana?
OdpowiedzUsuńkateandhandmade.blogspot.com
Przecież babeczki się piecze :P Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńPudełeczko, jak pudełeczko, ale ta babeczka...
OdpowiedzUsuń