środa, 4 kwietnia 2012

SZKLANE BUTELECZKI

Całkowita długość łańcuszka to około 69,5 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Łańcuszek koloru złotego. Wysokość samego słoiczka to około 4 cm. Naszyjnik ozdobiony kilkoma szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Całkowita długość łańcuszka to około 69 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Łańcuszek koloru srebrnego. Wysokość samego słoiczka to około 3,3 cm. Naszyjnik ozdobiony kilkoma szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Całkowita długość kolczyków to około 5 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Bigle zamknięte duże w kolorze srebrnym 12x24mm, produkt wykonany z metalu. Wysokość samego słoiczka to około 2,2 cm. Kolczyki ozdobione szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)Całkowita długość kolczyków to około 5,4 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się niebieski i zielony proszek. Bigle zamknięte duże w kolorze złotym, wymiar: ok. 12x25 mm, produkt wykonany z metalu. Wysokość samego słoiczka to około 2 cm. Kolczyki ozdobione szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Całkowita długość kolczyków to około 4,8 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się zielony proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Bigle zamknięte duże w kolorze srebrnym 12x24mm, produkt wykonany z metalu. Wysokość samego słoiczka to około 1,7 cm. Kolczyki ozdobione szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Całkowita długość łańcuszka to około 78 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Łańcuszek koloru miedzianego. Wysokość samego słoiczka to około 3,3 cm. Naszyjnik ozdobiony kilkoma szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Całkowita długość łańcuszka to około 71,5 cm. Wewnątrz słoiczka znajduje się niebieski proszek oraz masa termoutwardzalna (utwardzona). Łańcuszek koloru czarnego. Wysokość samego słoiczka to około 3,3 cm. Naszyjnik ozdobiony kilkoma szklanymi koraliczkami, które ślicznie się błyszczą:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty