sobota, 2 marca 2013


 Komplet składa się z kolczyków wkrętek/sztyft oraz zawieszki z motywem sowy. Wielkość kolczyków to około 2 cm x 2 cm. Wielkość zawieszki 3 cm x 3,3 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej) Sztyfty posrebrzane posiadają silikonowe zatyczki.


 Komplet składa się z kolczyków wkrętek/sztyft oraz zawieszki z motywem sowy. Wielkość kolczyków to około 1,6 cm x 1,6 cm. Wielkość zawieszki 3,3 cm x 3,3 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej) Sztyfty posrebrzane posiadają silikonowe zatyczki. Łańcuszek widoczny na drugim zdjęciu jest tylko ozdobą i nie wchodzi w skład kompletu.
 omplet składa się z kolczyków oraz zawieszki z motywem sowy. Długość kolczyków to około 3,7 cm. Wielkość zawieszki 3,5 cm x 3,5 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej). Bigle posrebrzane, otwarte posiadają silikonowe zatyczki. Łańcuszek widoczny na zdjęciach jest tylko ozdobą i nie wchodzi w skład kompletu.
Wielkość zawieszki breloka sowy to około 3,1 cm x 2,9 cm. Całkowita długość to 7,8 cm. Uchwyt breloka obrotowy. Sowa została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej ( utwardzonej i lakierowanej)

1 komentarz:

  1. Jejku jakie słodkie te breloczki<33 chętnie kto-ryć z nich bym przygarnęła!
    Kolczyki jeszcze ładniejsze:) Ten ktoś kot je robił ma naprawdę talent!

    Zapraszam: Kolorowe-spinki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty