piątek, 1 marca 2013

SOWY z modeliny fimo

 Wielkość broszki to około 4 cm - 3 cm. Materiał z jakiego jest wykonana biżuteria to wysokiej jakości masa termoutwardzalna (utwardzona i lakierowana). Zapięcie broszki w kolorze antycznego brązu.
 Długość kolczyków to 3,6 cm (wielkość samej sowy to około 2 cm). Materiał z jakiego jest wykonana biżuteria to wysokiej jakości masa termoutwardzalna (utwardzona i lakierowana). Bigle otwarte w kolorze miedzi, posiadają silikonowe zatyczki.
Długość kolczyków to 3,6 cm (wielkość samej sowy to około 2 cm). Materiał z jakiego jest wykonana biżuteria to wysokiej jakości masa termoutwardzalna (utwardzona i lakierowana). Bigle otwarte posrebrzane, posiadają silikonowe zatyczki. 
 
 Komplet składa się z kolczyków wkrętek/sztyft oraz zawieszki z motywem sowy. Wielkość kolczyków to około 1,7 cm x 1,5 cm. Wielkość zawieszki 3,5 cm x 3 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej) Sztyfty posrebrzane posiadają silikonowe zatyczki. Łańcuszek widoczny na drugim zdjęciu jest tylko ozdobą i nie wchodzi w skład kompletu.
 Długość kolczyków to około 3,6 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej) Bigle posrebrzane posiadają silikonowe zatyczki.
Wielkość zawieszki 3,6 cm x 3,5 cm. Biżuteria została wykonana z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej). Łańcuszek widoczny na zdjęciu jest tylko ozdobą i nie wchodzi w skład zawieszki!


1 komentarz:

  1. sófkowa moda szaleje ale to fajnie bo to wdzięczne zwierzątko, a tu ich tyle że aż trudno zdecydować która najfajniejsza chyba żółta najbardziej :)
    pozdrowionka
    eM

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty